تکنیک های بازاریابی و فروش محصول در اینستاگرام

برای بسیاری از ما پیش آمده که بخواهیم از طریق اینستاگرام به درامد زایی برسیم. اما تکنیک های بازاریابی و فروش محصول در اینستاگرام را فرا نگرفته ایم. از این رو در این مطلب از سایت آرش کرمانی قصد داریم تا شما را با تکنیک های بازاریابی و فروش محصول در اینستاگرام آشنا کنیم. اگر مایلید تا تکنیک های شگفت انگیز فروش در اینستاگرام را فرا بگیرید در این مطلب از سایت آرش کرمانی بنیانگذار هوش پرورشی در ایران با ما همراه باشید.

چرا اینستاگرام؟

اکنون اینستاگرام بیش از 1 میلیارد کاربر فعال دارد که 500 میلیون نفر آن ها به طور روزانه در این شبکه اجتماعی فعالیت میکنند. رسانه های اجتماعی دائماً در حال تغییر و تحول هستند. در گزارش ها این گونه آمده است که کاربران اینستاگرام 10 برابر بیشتر از کاربران فیس بوک با مارک های تجاری درگیر می باشند. در این محتوا چند نکته کلیدی در مورد چگونگی تبدیل اینستاگرام به کانالی مؤثر برای فروش محصول اشاره میکنیم و همچنین تکنیک های بازاریابی و بازارسازی در اینستاگرام را در این محتوا شرح می دهیم.

راه های درامد از طریق اینستاگرام
راه های درامد از طریق اینستاگرام

حتما بخوانید : کسب و کار موفق، از راه اندازی تا اجرا

تکنیک های بازاریابی و فروش محصول در اینستاگرام

تکنیک های بازاریابی و فروش محصول در اینستاگرام به شرح زیر می باشد.

هویت کلی برند

به هویت کلی برند خود فکر کنید. به این فکر کنید که پیج شما از نظر فالوورهایتان چگونه به نظر می رسد و این که مخاطبینتان به چه میزان به پیج شما اهمیت میدهند.

عکس های واقعی و باکیفیت

عکس هایی با کیفیت بالا داشته باشید. آن چه بر روی تبلیغات چاپی جواب می دهد لزوماً در اینستاگرام جوابگو نیست. به عنوان مثال ، نباید از عکس هایی که متن زیادی در آن وجود دارد استفاده کنید. تعداد زیادی از اینفلوئنسرها ، عموماً عکاسان حرفه ای هستند که قبل از انتخاب عکس مناسب، وقت زیادی را بر روی آن می گذرانند و از آن کار نتیجه می گیرند. شما باید از عکس های طراحی شده متناسب با نام تجاری خود و آن چه در آن نمایان است استفاده کنید.

حرفه ای شوید!!!

از ویژگی های اینستاگرام به نفع خود استفاده کنید. اینستاگرام به تازگی ویژگی Tagging محصول را اضافه کرده است و به شما امکان می دهد عکس ها را برچسب گذاری کنید و افراد را به سمت صفحه محصول خود سوق دهید. با این حال ، شما باید طیف وسیعی از شرایط را رعایت کنید تا در انجام دادن این کار توسط اینستاگرام مورد تأیید قرار بگیرید. برچسب زدن به تنهایی 100 درصد از راه فروش نخواهد بود.

حتما بخوانید : مدل های سرمایه گذاری برای کسب و کار ها

از طریق اینفلوئنسرها محصول خود را بفروشید

بازار اینفلوئنسرها به عنوان ابزاری برای فروش برند ها و خرده فروشان مشهور شده است و از 2 میلیارد دلار در سال 2017 به ارزش تقریبی 10 میلیارد دلار در سال 2020 رشد کرده است. طبق تحقیقات اخیر، بازاریابی اینفلوئنسرها 11 برابر بازده بیشتری نسبت به سرمایه گذاری در بازاریابی دیجیتال سنتی را تولید می کند. اینفلوئنسرهای خود را با دقت انتخاب کنید تا اطمینان حاصل کنید که پول خود را در یک حساب کاربری با دنبال کنندگان جعلی قرار نمی دهید.

از تبلیغات اینستاگرام استفاده کنید

آیا می خواهید فروش فوری کسب کنید؟ تبلیغات اینستاگرام روشی برای هدف قرار دادن مستقیم تبلیغات شما بر اساس سن، آمار جمعیتی و تحلیلی بر مخاطبان است.

پیگیری یکی از مهمترین اصل های فروش

در انجام تکنیک های بازاریابی و فروش محصول در اینستاگرام، تست و پیگیری مداوم را انجام دهید. هیچ روش مطمئنی در بازاریابی اینستاگرام وجود ندارد که به طور موثر برای هر برندی جوابگو باشد. استراتژی های مختلف برای برند ها و خرده فروشان مختلف جوابگو هستند. روش های تبلیغاتی مختلف را آزمایش کنید و اطمینان حاصل کنید که میزان اثربخشی هر فعالیت را درست اندازه گیری می کنید. اگر تبلیغاتی مؤثر نیست، نترسید و بر روی آنچه که واقعاً پاسخگو است سرمایه گذاری کنید.

حتما بخوانید : تکنیک های راه اندازی کسب و کار بدون سرمایه اولیه

شما برای ما از تکنیک های بازاریابی و فروش محصول در اینستاگرام بنویسید

در این مطلب از سایت آرش کرمانی شما را با تکنیک های بازاریابی و فروش محصول در اینستاگرام آشنا کردیم. چنانچه شما نیز از تکنیک های خاصی برای فروش در اینستاگرام استفاده می کنید آن را از طریق قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید. تکنیک های شما می تواند به مخاطبین سایت آرش کرمانی کمک کند تا حداکثر فروش را داشته باشند. امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید.

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments