چالش ها و تضاد های پرورش طیور

قبل از دیدن این ویدیو وارد صنعت طیور نشوید!

پرورش طیور به عنوان یکی از ایده های پرسود و همیشگی برای شروع کسب و کار،مورد توجه تعداد بسیار زیادی از متقاضیان شروع کسب و کار بوده است. ولی از آنجا که تعداد افراد شکست خورده و نا امید در این صنعت بسیار زیاد بوده، تصمیم گرفتیم نکات کلیدی از تجربیات آقای آرش کرمانی به عنوان یک فرد موفق در این صنعت را با شما اشتراک بگذاریم.

نکات طلایی که بصورت رایگان در این مصاحبه مطرح شده است، قاطعانه میتواند از زیان های چند صد میلیونی شما عزیزان جلوگیری نماید. و شما را به سمت و سوی درست هدایت کند.

مواردی که در این فایل ویدیویی مطرح شده است :

پرورش طیور چه سختی هایی میتواند داشته باشد؟

پرورش طیور هم مثل خیلی از کسب و کار های دیگر،دارای سختی ها و چالش های خاص خودش است، حتی میتوان گفت به دلیل ارتباط با موجود زنده ، چالش های بیشتری در انتظار شماست. این بخش از ویدیو را بهتر است با دقت تماشا نمایید.

آیا پرورش طیور فصلی است ؟

خیر نمیتوان گفت پرورش طیور فصلی است،در هر کسب و کاری عرضه و تقاضا در فصول مختلف سال ، مشخص کننده شرایط کلی آن حوزه از کار بشمار میرد، ولی اگر هدف از پرورش، پرورش گونه های خاصی از طیور و سایر ماکیان مثل کبک و بلدرچین باشد، میتوان گفت در فصول گرم تر تقاضای کمتری دارند.

آیا پرورش طیور نیاز به تبلیغات دارد؟

با نگاه امروز من که در دوره آموزشی اسرار پولسازی بسیار در موردش صحبت شده،خیر نیازی نیست ! ولی در نگاه کلی جامعه و علم بیزینس ، تبلیغات هدفمند، شریان اصلی هر کسب و کاری بشمار میرود، و به هر حال بایستی برای معرفی هرچه سریع تر خود به بازار هدف، مسیر های تبلیغاتی مناسبی ایجاد کنیم. اما همچنان تولید با کیفیت و اصولی در دل مصرف کننده خیلی زود جای خود را باز خواهد کرد .

و در ادامه …

  • آیا واقعیت پرورش طیور با دید عمومی مردم به این شغل متفاوت است؟

  • برای ورود به پرورش طیور، چه مقدار سرمایه ای مورد نیاز است؟

  • هنوز هم در پرورش طیور فرصت های درآمدزا وجود دارد؟

  • جایگاه اجتماعی پرورش طیور در جامعه چگونه است؟

  • پرورش طیور چه سختی هایی میتواند داشته باشد؟

  • چه عواملی باعث شکست در پرورش طیور میشود؟

  • حداقل و حداکثر درآمد پرورش طیور چقدر است؟

  • چه کسانی در پرورش طیور شکست میخورند؟

  • چه کسانی نباید وارد پرورش طیور بشوند؟

  • آیا پرورش طیور نیاز به کار آموزی دارد؟

 

و چندین سوال و جواب کلیدی دیگر که با تماشای ویدیو برای شما شفاف سازی خواهد شد.

نکته: تمام مواردی که در این گونه ویدیو ها گفته میشود، نظرات و تجربیات شخصی است، و به هیچ عنوان قصد نداریم بگوییم همه باید اینچنین فکر بکنند ، شما عزیزان میتوانید اگر منطق خودتان پذیرفت ، در زندگی و کسب و کارتان عملیاتی بکنید.

چالش ها و تضاد های پرورش طیور

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید
guest

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments