سریال توجه به خواسته ها – قسمت دوم

توجه به خواسته ها مهم ترین قانون برای زندگی سرشار از آرامش و خوشبختی

چرا ثروتمندان ، ثروتمند شده اند ؟

چطور از قوانین جهان هستی در کسب و کار خود استفاده کنیم ؟

راز موفقیت انسان های اطراف ما چیست ؟

سلام به شما دوستان عزیزم ، در قسمت دوم سریال توجه به خواسته ها

بعضی مواقع برخورد با یک سوال میتواند در ذهن ما طوفانی از پاسخ ها ایجاد کند، پاسخ هایی که همگام با قوانین ثابت خداوند هستند و اگر ما انسان ها مقداری به این پاسخ ها توجه داشته باشیم ، خیلی راحت متوجه میشویم که همیشه در زندگی روزمره ما در حال تکرار هستند.

در حال حاضر که این ویدیو ضبط شد و در سایت منتشر شد، بسیاری از انسان ها در ایران و دنیا در حال جنگیدن با موضوعات ناخواسته خود هستند، غافل از اینکه هرچقدر بیشتر در این مسیر ادامه بدهند، از همان موارد ناخواسته بیشتر و بیشتر در زندگی خود تجربه خواهند کرد.

عده ای با حجاب اجباری ، عده ای با موضوع بیکاری، عده ای با اتفاقات تمام نشدنی محیط پیرامون خود و هزاران موضوع ناخواسته دیگر که نظر اکثر انسان ها را هر روزه به خود جلب میکند و مانع از رشد و توسعه آنها در ابعاد مختلف میشود. انسان ها بدون در نظر گرفتن مدل کار کردن سیستم هوشمند خداوند ، گمان میکنند موضوعاتی که افکار و توجه آنها را درگیر کرده به هرچیزی ربط دارد غیر از خوده آن فرد، غافل از اینکه دقیقا توجه آنها و توجه افکار جمعی نسبت به چنین موضوعاتی باعث گسترش آن و مانع از حل شدن آن موضوع در محیط پیرامون است .

چرا ثروتمندان روز به روز ثروتمند تر میشوند؟

احتمالا مدل فکری شما هم به نحوی با مدل فکری من و نظام و ساختار شگفت انگیز جهان هستی و خالقی که فرمانروای کل کیهان است، نقطه اشتراک دارد که در حال حاضر به این صفحه از سایت آرش کرمانی هدایت شده اید، در غیر این صورت عنوان این صفحه اصلا برای شما جذابیتی نداشت و هیچ وقت ورود نمی کردید.

پس حال که در این موضوع منطقی و غیرقابل انکار با هم یک نقطه نظر داریم ، چطور میتوان در کنار چنین باوری، باورهایی مثل اینکه حاکمین یک کشور نبابد حاکم میشدن و یا فلان مسئول یا فلان قانون نباید جایگاهی داشته باشد معنی پیدا خواهد کرد ؟

چطور میتوان معتقد بود بدون اراده خداوند یک برگ از درخت نخواهد افتاد، ولی همچنان هم معتقد بود اتفاق هایی در محیط پیرامون وجود دارد که نبابد رخ بدهد و در نهایت چیزهایی وجود دارد که سرجای خودش نیست ؟ یعنی به این معنی که مالک یوم الدین گاهی درست عمل میکند گاهی اشتباه ، گاهی ناظم است گاهی بی نظم!

اینکه در نهایت شما چطور فکر میکنید و چطور با استدلال های مختلف میتوانید این موارد را به هرشکلی که دوست دارید نقض کنید و همه را در کنار هم بپذیرید موضوع این قسمت از سریال توجه به خواسته ها نیست ، موضوع این است که من به واسطه درک قوانین، تمام موارد لحظه به لحظه کل جهان هستی را طبق نظم و مشیت الهی میدانم و این از نظر من منطقی ترین قانون در قوانین ثابت و غیرقابل تغییر خداوند است.

تصمیم ضبط قسمت دوم سریال توجه به خواسته ها فقط برای پاسخ به یک سوال مهم گرفته شد!

به امید خداوند هدایتگر با تماشای این قسمت از سریال درهای جدید از آگاهی به روی شما باز خواهد شد ، فقط کافیست به این جمله پر تکرار در کلام خداوند کمی توجه کنیم و تفکر کنیم ( برای قومی که می اندیشند ) پس اگر هر موضوعی را به همین راحتی که تا امروز پذیرفتیم و بدون هیچ گونه تحقیقی به آن موضوع دامن زده ایم ، نپذیریم ( حتی سخنان این صفحه ) و بعد از کمی تفکر و منطق قوی و درک درست، تایید یا رد کنیم، در آرامش کامل به زندگی خود ادامه داده و به عدالت خداوند ایمان صددرصدی میاوریم .

نکته: تمام مواردی که در این گونه ویدیو ها گفته میشود، نظرات و تجربیات شخصی است، و به هیچ عنوان قصد نداریم بگوییم همه باید اینچنین فکر بکنند ، شما عزیزان میتوانید اگر منطق خودتان این مدل زندگی و این مدل حرف هارو پذیرفت ، در زندگی و کسب و کار خودتان عملیاتی بکنید. در غیر اینصورت هرکسی هرطور دوست داشت و کاملا آزادانه میتواند به زندگی خود ادامه دهد. طبق قانون خداوند ما توانایی تاثیرگذاری روی هیچ کسی غیر از خودمان را نداریم.

قسمت دوم سریال توجه به خواسته ها

فایل صوتی این قسمت از سریال
اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید
guest

3 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments