سریال توجه به خواسته ها – قسمت چهارم

سیر تکاملی انسان ها در این عالم

سلام به شما دوستان عزیزم ، در قسمت چهارم از سریال توجه به خواسته ها

بخشی از زندگی شخصی مارو مشاهده میکنید که در مسیری زیبای سیر تکاملی خودمون، در حال قدم برداشتن هستیم.

در این قسمت در مورد موضوعات مهمی از جایگاه فعلی هر انسان و مسیری که از گذشته تا به امروز طی کرده صحبت شده ، جایگاه فعلی حیوانات و دلیل لوکیشن فعلی هر موجود زنده ، که از نظر اون خوبه یا بد ، در ادامه آگاهی های عمیقی از شخصیت بزرگی نظیر مولانا دریافت خواهید کرد که مطمئنا درهای جدیدی رو از روش نگرش به این عالم بروی شما باز خواهد کرد.

موضوعاتی نظیر پرداختن به نکات مثبت برگ درخت عناب و بازدید از بخش اداری کارخانه هم از دیگر بخش های این قسمت هست.

بار دیگه در این صفحه ازتون میخوام به اصل قوانین جهان هستی توجه کنید و هر لحظه با توجهتون به خواسته هاتون که نشانه های اولیه این کار احساس خوب درونی هست ، زندگی چند دقیقا بعد خودتون رو خلق کنید ، باور کنید هیچ رمز و رازی برای موفقیت وجود نداره ! اینو شخصی داره به شما میگه که در این سالها پله های موفقیت گوناگونی رو طی کرده و هر روز و هر روز داره زندگی متفاوتی رو رقم میزنه.

همیشه سعی کردم مسیری که اومدم رو با شفاف ترین حالت ممکن به کسایی که در این مدار حضور دارن توضیح بدم ، اگر من مدت های زیادی به دنبال تکنیک های موفقیت بودم ، تلاش میکنم که شما در اون دور باطن قرار نگیرید و هر چه زودتر متوجه بشید دلیل حضورتون در این عالم چیه ، که در قبالش هیچ چیزی از شما نمیخوام، بجز توجه به همین آموزه ها ، بجز توجه به این مسیر و تفکر کردن و نوشتن و نوشتن و نوشتن.

دلیل ثروت،برکت،آرامش و هرچیزی که از زندگی من میدونید :👇

ما هر لحظه داریم با آنچه که بهش توجه میکنیم

درموردش حرف میزنیم

نگاه میکنیم

یا بهش فکر میکنیم

و یا در موردش میشنویم

زندگی یک ساعت آینده،فردا و فرداهارو خلق میکنیم

قیمت این جمله:

سالها تلاش و آموزش

صدها میلیون تومن هزینه

هزاران ساعت تفکر در مورد قوانین جهان هستی

امیدوارم از ویدیو لذت ببرید .

نکته: تمام مواردی که در این گونه ویدیو ها گفته میشود، نظرات و تجربیات شخصی است، و به هیچ عنوان قصد نداریم بگوییم همه باید اینچنین فکر بکنند ، شما عزیزان میتوانید اگر منطق خودتان این مدل زندگی و این مدل حرف هارو پذیرفت ، در زندگی و کسب و کار خودتان عملیاتی بکنید. در غیر اینصورت هرکسی هرطور دوست داشت و کاملا آزادانه میتواند به زندگی خود ادامه دهد. طبق قانون خداوند ما توانایی تاثیرگذاری روی هیچ کسی غیر از خودمان را نداریم.

قسمت چهارم سریال توجه به خواسته ها

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments