سریال توجه به خواسته ها – قسمت پنجم

ما در هر لحظه در حال توجه کردن هستیم

سلام به شما دوستان عزیزم ، در قسمت پنجم از سریال توجه به خواسته ها

باز هم شاهد هدایت الله مهربان و قانونمند هستیم که در سرمای 15 درجه زیر صفر، مارو هدایت کرد به سمت اون چیزی که میخواستیم.

دقیقا در زمانی که به دلیل افت فشار گاز، قسمت هایی از کشور با قطع شدن گاز روبرو بودن از جمله منطقه ما ، یک الهام در لحظه میتونه به سرعت هرچه تمام تر شمارو از اون وضعیت به سمت خواسته هاتون هدایت کنه، و اما چطور؟

قبل از پرداختن به چطور بودن ماجرا باید به یک نکته خیلی مهم اشاره بشه ، شما همین الان و در همین لحظه در حال توجه کردن به محتوای این صفحه هستین ، اگر از این توجه احساس خوب یا حداقل مناسبی دارید، سپاسگذار خداوند هستم که شمارو به این صفحه هدایت کرده و به شما هم تبریک میگم ، اما اگر احساس خوبی ندارید براحتی میتونید صفحه رو ترک کنید ، چرا ازتون چنین خواسته ای دارم؟ چون شما در هر لحظه با کانون توجهتون در حال ارسال فرکانس هایی به جهان هستید که پاسخ فرکانس هاتون رو به زندگی خودتون دعوت میکنید.

پس اگر به این موضوع ایمان نداشته باشید، هیچ وقت نمیتونید فرکانس های خودتون تنظیم کنید و در نهایت نمیتونید زندگی خودتون رو به شکلی که دوست دارید خلق کنید،این مثال به این دلیل زده شد که شما درک بهتری از موضوع توجه کردن بدست بیارید، حتی بودن در یک صفحه اینترنتی ، حتی چند دقیقه صحبت کردن در هر موضوعی ، حتی نگاهی کوتاه به یک صحنه نا بسامان و …

پس بنابراین هیچ انسانی وجود نداره که در هر لحظه به یک یا چند موضوع مختلف توجه نکنه ، هدف از سریال توجه به خواسته ها دقیقا همینه ! اگر تصمیم بگیریم که با کنترل ذهن و افکار خودمون به هیچ چیزی توجه نکنیم ، این یک توهم است و هیچ وقت چنین اتفاقی نخواهد افتاد ، یعنی کانون توجه ما هیچ وقت امکان خاموش شدن رو نداره و هر لحظه در حال توجه کردن بسر میبره.

اگر چنین درکی از قانون توجه بوجود بیاد،برای لحظه به لحظه از زندگیمون ارزش قائل هستیم و مدام برای تنظیم کردن فرکانس هامون تلاش میکنیم، در غیر این صورت نتایج فعلی کل زندگی ما نشانگر کانون توجه گذشته ماست، و این یک قانون است ! 

در همین لحظه تصمیم گرفتم، جای نوشتن چطور بودن موضوع این قسمت از سریال توجه به خواسته ها ، که در اول متن قول داده بودم ، شمارو دعوت کنم به تماشای اصل سریال تا حرف تکراری نزده باشم !

امیدوارم از ویدیو لذت ببرید .

نکته: تمام مواردی که در این گونه ویدیو ها گفته میشود، نظرات و تجربیات شخصی است، و به هیچ عنوان قصد نداریم بگوییم همه باید اینچنین فکر بکنند ، شما عزیزان میتوانید اگر منطق خودتان این مدل زندگی و این مدل حرف هارو پذیرفت ، در زندگی و کسب و کار خودتان عملیاتی بکنید. در غیر اینصورت هرکسی هرطور دوست داشت و کاملا آزادانه میتواند به زندگی خود ادامه دهد. طبق قانون خداوند ما توانایی تاثیرگذاری روی هیچ کسی غیر از خودمان را نداریم.

قسمت پنجم سریال توجه به خواسته ها

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید
guest

2 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments