سریال توجه به خواسته ها – قسمت اول

توجه به خواسته ها مهم ترین قانون برای زندگی سرشار از آرامش و خوشبختی

سلام به شما دوستان عزیزم ، من آرش کرمانی هستم که احتمالا به واسطه فعالیت های قبلی من در سایت و حوزه های مختلف ، شناختی از بنده دارید، پس نیازی به معرفی مجدد وجود نداره.

از امروز بطور کاملا حسی و هدایتی ، من و همسرم تصمیم گرفتیم در کنار فعالیت های دیگه ای که انجام میدیم ، یک سریال جذاب با نام توجه به خواسته ها از روند زندگیمون ضبط کنیم و روی سایت قرار بدیم.

این ایده از جایی شروع شد که همیشه ما به این موضوع فکر میکردیم که چطور با کسایی که با ما در یک مدار فرکانسی زندگی میکنن، صحبت کنیم و لذت ببریم، و از اونجایی که طبق قانون خداوند ما توجه به هرچیزی داشته باشیم شرایطش برامون بوجود میاد این ایده اومد و ما اولین قسمت این سریال رو ضبط کردیم .

تصمیم ضبط سریال توجه به خواسته ها  به چند دلیل خیلی مهم گرفته شد!

اول از همه سیر تکاملی و مسیر زندگیمون همیشه جلو چشممون هست که فراموش نکنیم به چه شکلی زندگی سپری شده، خب تو دله همین دلیل ،چندین اتفاق مثبت وجود داره

• ما هیچ وقت گذشته خودمون رو فراموش نمیکنیم

• وقتی ما فراموش نکنیم از کجا این مسیر شروع شده ، در شرایط خاص ایمان قوی تری برای ادامه بوجود میاد

• و کلی موارد دیگه …

دوم با این کار ما میتونیم به دیگر انسان ها یک روش زیبا از زندگی شگفت انگیز رو یاد بدیم ( البته اگر خودشون بخوان به این سمت هدایت میشن )

سوم اینکه با ضبط همیشگی سریال، ما یه هدف جدید داریم توی زندگی که باعث میشه وقتمون الکی خالی نباشه

چهارم قوانین مهم جهان برای خودمون بیشتر مرور میشه ، و این باعث میشه خودمون قوی تر و شاد تر از قبل زندگی کنیم

پنجم پاسخ دادیم به علاقه همیشگی خودمون ، که در حوزه آموزش فعال هستیم و دوست داریم همیشه یاد بگیریم و یاد بدیم

ششم ما یک آرشیو ویدیویی کامل، پر از خاطره های متفاوت بوجود آوردیم ( البته اگر از سالها قبل این اتفاق رقم میخورد بسیار جذاب تر میشد )

هفتم باعث میشیم کلی دوست های مفید در سراسر جهان پیدا کنیم

هشتم، بازم بگم ؟!؟ ♥

پس به لطف الله ، و هدایت هاش اولین قسمت از سریال توجه به خواسته ها رو روی سایت قرار میدم ، و چون اصل موضوعات ویدیویی هست ، دیگه نیاز خاصی به توضیحات متنی وجود نداره ، خودتون اگر علاقه داشتین میتونید تماشا کنید !

نکته: تمام مواردی که در این گونه ویدیو ها گفته میشود، نظرات و تجربیات شخصی است، و به هیچ عنوان قصد نداریم بگوییم همه باید اینچنین فکر بکنند ، شما عزیزان میتوانید اگر منطق خودتان این مدل زندگی و این مدل حرف هارو پذیرفت ، در زندگی و کسب و کار خودتان عملیاتی بکنید. در غیر اینصورت هرکسی هرطور دوست داشت و کاملا آزادانه میتواند به زندگی خود ادامه دهد. طبق قانون خداوند ما توانایی تاثیرگذاری روی هیچ کسی غیر از خودمان را نداریم.

قسمت اول سریال توجه به خواسته ها

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید
guest

6 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments