6 هزارتن نهاده دامی برای توزیع میان پرورش‌دهندگان ذخیره‌سازی شده است

به گزارش واحد خبر پایگاه رسمی اطلاعرسانی آرش کرمانی به نقل از ایرنا، محمد شفیع عزیزی، رئیس شرکت پشتیبانی امور دام استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه 6 هزارتن نهاده دامی برای توزیع میان پرورش‌دهندگان ذخیره‌سازی شده است، اظهار کرد: از دهه فجر سال ۱۳۹۸ تاکنون ۱۸ هزار و ۴۰۰ تن جو ، ۳۰ هزار و ۳۱۷تن ذرت و ۱۲هزار و ۹۶۳ تن سویا به قیمت مصوب دولتی بین تولیدکنندگان کهگیلویه و بویراحمد توزیع شده است.

وی افزود: طرح توزیع خوراک دام و طیور با هدف حمایت از تولید کننده و کنترل قیمت ها انجام می شود.

6 هزارتن نهاده دامی برای توزیع میان پرورش‌دهندگان ذخیره‌سازی شده است

رئیس شرکت پشتیبانی امور دام استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: هم اکنون ۶ هزار تن نهاده دامی برای توزیع بین بهره برداران استان ذخیره سازی شده است.

وی اضافه کرد: توزیع یکهزار و ۷۱۲ تن گوشت سفید و قرمز در کهگیلویه و بویراحمد نیز انجام شده است.

شفیع عزیزی اضافه کرد: در یکساله گذشته یکهزار و ۵۰۶ تن گوشت مرغ و ۲۰۶ تن گوشت گوساله در این استان توزیع شده است.

توزیع یک هزار و 506 تن گوشت مرغ در استان

رئیس شرکت پشتیبانی امور دام استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: توزیع گوشت سفید و قرمز به نرخ دولتی برای کنترل قیمت ها در بازار در زمان های مورد نیاز انجام می شود.

وی یادآور شد: در زمان حاضر توزیع ۵۲ تن گوشت مرغ منجمد به صورت رایگان بین مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در مناطق مختلف استان در حال انجام است.

درمان بیماری آبله در طیور چگونه ممکن است؟

به گزارش واحد خبر پایگاه رسمی اطلاعرسانی آرش کرمانی، اطلاعات استاندارد ارائه شده در مقالات علمی مرتبط با این بیماری نشان می‌دهد درمان در موارد ابتلا به این بیماری خطرناک معمولاً بی نتیجه است و فقط از بروز عفونت ثانویه جلوگیری می کند.

بیشتر بخوانید:

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments