35 درصد از صنایع تبدیلی همدان در ملایر فعال است

به گزارش واحد خبر پایگاه رسمی اطلاعرسانی آرش کرمانی به نقل از ایرنا سیدمهدی میرباقری، رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان ملایر با بیان اینکه 35 درصد از صنایع تبدیلی همدان در ملایر فعال است، اظهار کرد: پنج واحد دیگر با ظرفیت ۱۳ هزار تُن در مرحله دریافت پروانه بهره‌برداری و فعال‌سازی است که تا پایان امسال با راه‌اندازی این واحدها، به ظرفیت فرآوری محصولات کشاورزی اضافه خواهد شد.

وی افزود: این واحدها شامل تولید کود آلی مرغی با ظرفیت ۲ هزار تُن، واحد تولید لبنیات با ظرفیت پنج هزار تُن، واحد بسته‌بندی خشکبار با ظرفیت ۲ هزار تُن، شرکت سام عسل غرب با سه هزار تُن ظرفیت و یک واحد تصفیه و بسته‌بندی کشمش با ظرفیت یک‌هزار تُن تولید است.

فعالیت 35 واحد صنایع تبدیلی در بخش زراعی

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان ملایر تصریح کرد: در حال حاضر ۳۵ واحد صنایع تبدیلی در بخش زراعی، ۵۱ واحد در بخش باغی و ۱۴ واحد در بخش دام، طیور و شیلات و در مجموع یکصد واحد صنایع تبدیلی در این شهرستان فعال است.

وی اضافه کرد: حدود ۳۵ درصد تعداد واحدهای صنایع تبدیلی استان همدان در ملایر فعال اند.

میرباقری ادامه داد: ظرفیت جذب مواد خام در واحدهای صنایع تبدیلی بخش زراعی ۶۹ هزار و ۳۹۹ تُن، در بخش باغی ۱۴۹ هزار و ۸۲۵ تُن و در واحدهای دام، طیور و شیلات را ۶۸ هزار و ۶۷۲ تُن است.

35 درصد از صنایع تبدیلی همدان در ملایر فعال است

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان ملایر خاطرنشان کرد: در مجموع ظرفیت جذب مواد خام در واحدهای صنایع تبدیلی این شهرستان ۲۸۷ هزار و ۸۹۶ تُن و حدود ۱۹ درصد ظرفیت استان است.

میرباقری افزود:  ملایر ۶۵ درصد از تعداد واحدهای صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی در بخش زراعی، ۲۸ درصد در بخش باغی و ۲۵.۵ درصد از واحدهای صنایع تبدیلی در بخش دام، طیور و شیلات استان همدان را به خود اختصاص داده است.

وی یادآور شد: این شهرستان همچنین ۱۰ درصد از ظرفیت جذب مواد خام زراعی، ۵۶.۷۵ درصد ظرفیت مواد خام باغی و ۱۲.۸۶ درصد از ظرفیت مواد خام واحدهای صنایع تبدیلی دام، طیور و شیلات استان همدان را دارد.

درمان بیماری آبله در طیور چگونه ممکن است؟

به گزارش واحد خبر پایگاه رسمی اطلاعرسانی آرش کرمانی، اطلاعات استاندارد ارائه شده در مقالات علمی مرتبط با این بیماری نشان می‌دهد درمان در موارد ابتلا به این بیماری خطرناک معمولاً بی نتیجه است و فقط از بروز عفونت ثانویه جلوگیری می کند.

بیشتر بخوانید:

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments